Girls

Boys

100M
DeLoach, Taylor St. Vincent's 11.76 2016
Florence, Nilaja McEachern 11.82 2017
Lumsden, Kaylah Tucker 11.85 2016
Massaquoi, Saraphina Berkmar High School 11.88 2017
Clark, Imani Lovejoy 11.91 2016

100M
Slade, Jaylen Chapel Hill 10.51 2019
Terry, Tyler Central 10.53 2016
Spears, Tyson Roswell 10.59 2016
Sterling Warner Archer HS 10.61 2018
 James Brown Charles Drew HS 10.62 2018

200M

DeLoach, Taylor St. Vincent's 24.22 2016
Lumsden, Kaylah Tucker 24.36 2016
Williams, Alexis Lovejoy 24.39 2019
Lester, Sterling Marietta 24.42 2016
Powell, Victoria Lovett 24.51 2016
200M
Slade, Jaylen Chapel Hill 21.03 2019
Terry, Tyler Central 21.27 2016
Robertson, Demetris Savannah Christi 21.29 2016
Garrett Shedrick Hillgrove 21.32 2018
Gilbert, Jaleel Liberty Coun 21.39 2019

400M

Sterling Lester Marietta 53.92 2016
Jordan Smith Central Gwinnett 55.12 2017
 Milan Ming Atlanta Girls School 55.66 2018
Chloe Fair Greater Atla 55.75 2019
Kendria Edouard Chapel Hill 55.86 2016

400M

Devin Dixon Eagle's Landing 46.91 2016
Bryan Faust Marist 47.16 2017
Jarel Terry Marietta Hig 47.28 2019
Garrett Shedrick Hillgrove 47.73 2018
Chuck Shawn Collins Miller Grove 48.06 2019

800M

Brynne Sumner Woodstock High School 2:07.77 2019
Ani Henderson Marietta High School 2:09.41 2018
Brenda Ayuk Alexander 2:09.99 2018
Ani Henderson Marietta High School 2:10.10 2019
Lauren Lewis Langston Hughes HS 2:10.18 2019

800M

 Devin Dixon Eagle's Landing High School 1:49.52 2016
Ryan Beven North Paulding HS 1:50.58 2017
Everett Smulders Lovett 1:50.70 2017
 Sam Ellis Decatur High School 1:51.41 2016
Jonathan Myrthil Northside Columbus 1:53.54 2017

Elite 800M

Abu, Agnes Ghana 2:00.87 2018
Abu, Agnes Unattached 2:01.86 2019
Saunders, Claudia District TC 2:02.06 2018
Kopp, Maddie District TC 2:02.13 2018
Ngarambe, Yolanda Atlanta TC 2:02.18 2019

Elite 800M

Amankwah, Alex Ghana 1:44.80 2017
Arroyo, Andres Unattached 1:44.96 2019
Windle , Drew Brooks Beasts 1:45.02 2017
Sowinski, Erik Nike 1:45.23 2017
Prince, Quamel Under Armour/Di 1:45.58 2019

1600M

 Mary Claire Solomon Blessed Trinity 5:03.93 2016
Sara Bailey Blessed Trinity 5:04.84 2019
Madelynne Cadeau South Forsyth High School 5:08.80 2018
Lexi Allen Cherokee Youth Track 5:08.80 2018
Nicole Fegans Landmark Christian School 5:11.00 2016

1600M

Myles Collins Archer HS 4:13.26 2019
Devan Crow North Hall 4:15.02 2019
Devan Crow North Hall 4:19.71 2018
Wesley John Oconee County High School 4:20.12 2018
Grant O'Callaghan Flowery Branch 4:21.10 2016

2000M Steeplechase

Savannah Ledbetter Praise Academy 7:26.14 2019
Hattie Rydinsky Marietta High School 7:38.81 2019
Haley Tillery West Forsyth High School 7:46.47 2019
Catherine Breault St. Pius X 7:57.09 2019
Macie Pfeuffer Marietta High School 8:12.23 2019

2000M Steeplechase

Jack Voss St. Pius X 6:12.62 2019
Ty Duben Starrs Mill High School 6:39.74 2019
Amir Dayal Alexander 6:45.66 2019
Cade Mayfield Marietta High School 6:51.32 2019
Matt Norton Starrs Mill High School 6:51.80 2019

3200M

 Elizabeth Funderburk Colquitt County 10:16.71 2018
Nicole Fegans Landmark Christian School 10:30.93 2017
Ellie Hall Marietta High School 10:35.79 2019
Erin Fegans Landmark Christian School 10:41.52 2019
Elizabeth Graves Riverwood 10:47.49 2017

3200M

Jacob McLeod Trinity Dublin Christian School 8:57.08 2018
Jake Shewbert Flowery Branch 8:58.78 2016
Andrew Kent Lakeside HS, DeKalb 9:01.66 2016
Frank Pittman Marist 9:02.51 2016
Zach Jaeger McIntosh High School 9:06.94 2019

100HH

Tia Jones Walton High School 13.03 2016
Tia Jones Walton High School 13.21 2017
Cortney Jones Rockdale Co. 13.49 2016
Tia Jones Walton High School 13.54 2018
Jasmine Jones Greater Atlanta Christian 13.68 2017

110HH

Matt Moore Union Grove 13.33 2016
Zoryan Hendricks Rockmart 13.92 2019
Myles Marshall Lassiter High School 13.93 2019
Azeez Akindele Heritage High School 14.10 2018
Wesley Watkins Westlake 14.11 2016

300M IH

 Niya Benton- Andrews Maynard H. Jackson High School 41.94 2019
Chelsea Zoller Holy Innocents' Episcopal School 42.17 2016
Alexis Jones Campbell High School 42.23 2016
Jayda Drake-Howard North Springs 42.76 2016
Aweng Mawien Shiloh 43.86 2017

300M IH

Ronnie Lawson Westside 36.92 2017
Matthew Harris St. Pius X 37.09 2019
Denzel Harper Stephenson High School 37.52 2016
Latrell Murray Luella High 37.53 2017
Kameron Jones Dutchtown High School 37.64 2018

Long Jump

Janaya Jones Forest Park 19-2 2019
Tia Jones Walton High School 19-0 2016
Sydney Campbell Mill Creek 18-9 2017
Nicole Teague Lovett 18-7 2016
Na'ilah Moore Fayette County 18-2 2016

Long Jump

Denzel Harper Stephenson High School 23-11.25 2016
Jonathan Baker Northview High School 23-6.75 2019
William Jones Lithia Springs 23-4.75 2018
Metrius Fleming Elbert Co. 22-8.5 2019
Edmond Graham Mill Creek High School 22-8 2016

Triple Jump

Janaya Jones Forest Park 40-3.75 2019
Jahlia Evans Rome High School 39-9.5 2019
Jasmine Barrow Athens Academy 39-9.5 2019
Morgan Bentley Brookwood 39-10.75 2018
Jasmine Barrow Athens Academy 39-10.25 2018

Triple Jump

Dre Butts Jones County High School 48-11 2017
Jonathan Baker Northview High School 48-0.75 2019
Dre Butts Jones County High School 47-1.75 2016
Qwazon Alkhaliq Maynard H. Jackson High School 46-11.75 2016
Carter Shell Temple High School 46-8 2016

High Jump

Sydne Wiggins Harrison High School 5-8 2017
Aliyah Whisby East Coweta 5-8 2016
Imani Carmouche Mount Zion High School 5-8 2016
Elasia Campbell Walton High School 5-6.25 2018
Jordan Jones Harrison High School 5-6 2019

High Jump

Sultan Simms Woodward Academy 6-8 2019
Liban Ismael Northview High School 6-8 2019
Rashan Alkins North Cobb High School 6-6 2019
Emmanuel Mann Jordan 6-6 2019
Samuel Brown Archer HS 6-6 2016

Pole Vault

Moore, Olivia GA Pole Vault 13-3.0 2017
Payton Phillips Pole Vault Atlanta 13-1.5 2019
Riley, Kaylee Pole Vault Atlanta 12-8.25 2017
Potts, Alex Pole Vault Atlanta 12-5.5 2017
Journey Gurley Madison County 12-4.75 2019

Pole Vault

Grant Briscoe Pole Vault Atlanta 16-1 2019
Jack Cahillane Westminster School 15-7.25 2017
Hunter Mallard Gainesville 15-7.25 2017
Brian Hauch Parkview High School 15-03.5 2018
Jack Cahillane Westminster School 15-0.75 2016

Shot Put

Makenli Forrest Woodward Academy 46-0.75 2017
Nia Seldon Marietta HS 45-6.75 2016
Mia Anderson Mills Creek 45-5.25 2019
Hannah Jackson Kell High School 44-11 2019
Erica Earwood South Paulding HS 44-9.25 2017

Shot Put

Isaiah Rogers Campbell High School 65-6.5 2016
Tanner Duffin St. Pius X 64-0 2019
Madias Loper Whitewater HS 62-11 2017
LenNeth Whitehead Athens Academy 61-11.75 2018
Sam Wright Archer HS 61-9 2016

Discus Throw

Makenli Forrest Woodward Academy 163-10 2017
Madelyn Horne John's Creek 150-0 2019
Natasha Stamp Grayson High School 141-7 2017
Janae Profit Dunwoody 139-10.75 2019
Elsie Igberaese Dacula 138-4.75 2018

Discus Throw

Ryan Camp Archer HS 194-9 2016
Tanner Duffin St. Pius X 193-6.5 2018
Loper, Madias Whitewater HS 179-3 2017
Ward, Andrew Pike County High School 177-0 2017
Kyle Poole North Oconee 174-0.5 2018

Hammer Throw

Kamryn Brinson Marist 177-10.25 2016
Shannah Mallet Creekview 169-5 2017
Sydnee Walker King's Ridge Christian Academy 169-2 2017
Hannah Judge Walton 163-7 2019
Makenli Forresst Woodward Academy 162-10.25 2016

Hammer Throw

Jay Judge Walton 201-9 2017
Evan Hardin Harrison 196-11 2017
Jeffrey Del Bagno St Pius X 173-9 2017
Scott Fineberg North Springs 173-3 2017
Kyle Brown West Forsyth 172-3 2017