Results – 2018 Track & Field

                   Perfect Timing Group - Contractor License
                         Meet of Champions - 5/19/2018
                          USATF Georgia Association
                             Marietta High School

Event 1  Girls 1600 Meter Run
================================================================
    Name                    Year School                  Finals
================================================================
Finals
  1 Cadeau, Madelynne            Team Georgia           5:08.80   5:08.793
  2 Allen, Lexi                  Team Georgia           5:08.80   5:08.800
  3 McTyre, Elizabeth            Team Georgia           5:12.45
  4 Mcarthur, Caroline           Team Georgia           5:12.47
  5 Hooper, Haley                Team Georgia           5:15.12
  6 O'Neal, Gracie               Team Georgia           5:17.36
  7 Clymer, Carli                Team Georgia           5:29.21
 -- Walls, Mackenzie             Team Georgia               DNS
 -- Bigger, Lindsey              Team Georgia               DNS
 -- Pachuta, Nicole              Team Georgia               DNS
 -- Marian Block, Anna           Team Georgia               DNS
 -- Sumner, Brynne               Team Georgia               DNS
 -- Gallagher, Annie             Team Georgia               DNS

Event 2  Boys 1600 Meter Run
================================================================
    Name                    Year School                  Finals
================================================================
  1 Crow, Devon                  Team Georgia           4:19.71
  2 JOHN, WESLEY                 Team Georgia           4:20.12
  3 Voss, Jack                   Team Georgia           4:32.13
  4 Wilson, Jasper               Team Georgia           4:40.64
 -- Chappell, Robert             Team Georgia               DNS
 -- Andersen, Leif               Team Georgia               DNS
 -- Pittman, Knox                Team Georgia               DNS
 -- McCauley, Griffin            Team Georgia               DNS

Event 3  Girls 400 Meter Dash
================================================================
    Name                    Year School                  Finals
================================================================
  1 Ming, Milan                  Team Georgia             55.66
  2 Soleyn, Ilene                Team Georgia             57.17
  3 Robinson, Keyara             Team Georgia             57.77
  4 Barrow, Jasmine              Team Georgia             59.29
  5 RICHARDSON, ALEXA            Team Georgia             59.83
 -- Onyeukwu, Amara              Team Georgia               DNS
 -- Franklin, Nicole             Team Georgia               SCR

Event 4  Boys 400 Meter Dash
================================================================
    Name                    Year School                  Finals
================================================================
  1 Shedrick, Garrett            Team Georgia             47.73
  2 Jones, Trenton               Team Georgia             48.55
  3 Mini, Kuune                  Team Georgia             48.80
  4 Wilson, Jordan               Team Georgia             50.16
 -- Spann, Chase                 Team Georgia               DNS
 -- Langley, Shawn               Team Georgia               DNS
 -- Williams, Jared              Team Georgia               DNS
 -- Daniel, Michael              Team Georgia               DNS

Event 5  Girls 100 Meter Dash
========================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Wind H#
========================================================================
  1 Kouyeth, Saran               Team Georgia             11.98   0.1  2
  2 Logan, Jasmine               Team Georgia             12.17   0.1  2
  3 Carithers, Kennedie          Team Georgia             12.22   0.1  2
  4 Waters, Miriam               Team Georgia             12.32   0.1  2
  5 Ming, Milan                  Team Georgia             12.43   0.1  2  12.421
  6 Walker, McKenzie             Team Georgia             12.43   0.1  2  12.425
 -- Brown, Nia                   Team Georgia               DNS   0.1  2
 -- Hobson, Jasmine              Team Georgia               DNS   0.1  2
 -- Lumsden, Kaylah              Team Georgia               DNS   NWI  1
 -- Green, Vivette               Team Georgia               DNS   NWI  1
 -- Rossum, Alexa                Team Georgia               DNS   NWI  1
 -- Boone, Daloria               Team Georgia               DNS   NWI  1
 -- Jones, Jada                  Team Georgia               DNS   NWI  1
 -- Lynch, Megan                 Team Georgia               DNS   NWI  1

Event 6  Boys 100 Meter Dash
========================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Wind H#
========================================================================
  1 Warner, Sterling             Team Georgia             10.61   0.2  2
  2 Brown, James                 Team Georgia             10.62   0.2  2
  3 Williams, Kai                Team Georgia             10.69   0.2  2  10.690
  3 Robinson, Andrew             Team Georgia             10.69  +0.0  1  10.690
  5 Laster, Jospeh               Team Georgia             10.89   0.2  2
  6 Hearst, Gerard               Team Georgia             10.91   0.2  2
  7 Wise, Lance                  Team Georgia             11.05  +0.0  1
  8 Agostino, Kareem             Team Georgia             11.07  +0.0  1
  9 Cox, Otis                    Team Georgia             11.38  +0.0  1
 -- Stores, Emmanuel             Team Georgia               DNS   0.2  2
 -- Parris, Xavier               Team Georgia               DNS  +0.0  1
 -- Wilson, Jhivon               Team Georgia               DNS   0.2  2
 -- Jackson, Ebony               Team Georgia               DNS   0.2  2

Event 7  Girls 100 Meter Hurdles
=====================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Wind
=====================================================================
  1 Jones, Tia                   Team Georgia             13.54  +0.0
  2 Williams, Ronje              Team Georgia             14.49  +0.0
  3 Helenese, Iylana             Team Georgia             14.62  +0.0
  4 Rice, Kylan                  Team Georgia             14.97  +0.0
 -- Kidd, Genesis                Team Georgia               SCR
 -- Jones, Jasmine               Team Georgia               SCR
 -- Jones, Jada                  Team Georgia               SCR
 -- Campbell, Elasia             Team Georgia               SCR
 -- Lester, Sterling             Team Georgia               SCR
 -- Alexander, Kayla             Team Georgia               SCR
 -- Drake-Howard, Jada           Team Georgia               SCR

Event 8  Boys 110 Meter Hurdles
=====================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Wind
=====================================================================
  1 Akindele, Azeez              Team Georgia             14.10  +0.0
  2 Harris, Matthew              Team Georgia             14.44  +0.0
  2 Givens, Camden               Team Georgia             14.46
  3 Jones, Kameron               Team Georgia             14.46  +0.0
  3 Stratford, Josh              Team Georgia             14.47
  4 McClain, Wilson              Team Georgia             14.47  +0.0
  5 Morris, Eli                  Team Georgia             14.48  +0.0
  5 Alfred, Giobanni             Team Georgia             14.93
  6 Allen, Freddie               Team Georgia             14.56  +0.0
  7 Harris, Nicholas             Team Georgia             14.93  +0.0
  8 Ambrose, Kaleb               Team Georgia             15.09  +0.0
 -- Moore, Titus                 Team Georgia               SCR
 -- Browning, Joshua             Team Georgia               SCR
 -- Zoller, Ziggy                Team Georgia               SCR

Event 9  Mixed 1 Mile Race Walk
================================================================
    Name                    Year School                  Finals
================================================================
  1 Crawford, Jordan           M Team Georgia           7:09.63
  2 Haffner, Katie             W Team Georgia           9:36.00
  3 Tiexeira, Tyreese          M Team Georgia          10:28.71
  4 Robinson, Lynn             W Team Georgia          10:37.43
  5 Jean, Taylor               W Team Georgia          12:32.71
 -- Blacknall, Chloe           W Team Georgia               DNS

Event 10  Girls 300 Meter Hurdles
================================================================
    Name                    Year School                  Finals
================================================================
  1 Fair, Chloe                  Team Georgia             45.19
  2 Crawford, Kennedy            Team Georgia             45.54
  3 Trotman, Camille             Team Georgia             46.95
  4 Kidd, Genesis                Team Georgia             49.62
  5 Taylor, Alexis               Team Georgia             53.14
 -- Perry, Raina                 Team Georgia               DNS
 -- Robinson, Keyara             Team Georgia               DNS
 -- Jackson, Taya                Team Georgia               DNS
 -- Campbell, Elasia             Team Georgia               SCR
 -- Drake-Howard, Jada           Team Georgia               SCR
 -- Iverson, Morgan              Team Georgia               SCR
 -- Mawien, Aweng                Team Georgia               SCR
 -- Jones, Jasmine               Team Georgia               SCR
 -- House, Paytyn                Team Georgia               SCR
 -- Coats, Ashton                Team Georgia               SCR

Event 11  Boys 300 Meter Hurdles
================================================================
    Name                    Year School                  Finals
================================================================
  1 Jones, Kameron               Team Georgia             37.64
  2 Ciul, Caden                  Team Georgia             37.76
  3 Harris, Matthew              Team Georgia             38.96
  4 Stratford, Josh              Team Georgia             39.35
  5 Morris, Eli                  Team Georgia             39.84
  6 Allen, Freddie               Team Georgia             40.25
  7 Ambrose, Kaleb               Team Georgia             40.33
 -- Zoller, Ziggy                Team Georgia               SCR
 -- Compton, Elijah              Team Georgia               SCR
 -- Mitchell III, Chris          Team Georgia               SCR
 -- Harris, Nicholas             Team Georgia               SCR
 -- Alfred, Giobanni             Team Georgia               SCR
 -- Smith, Cameron               Team Georgia               SCR
 -- Deloatch, Jahi               Team Georgia               SCR

Event 12  Girls 200 Meter Dash
=====================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Wind
=====================================================================
  1 White, Macy                  Team Georgia             25.00  +0.0  24.996
  2 Waters, Miriam               Team Georgia             25.00  +0.0  24.999
  3 Taylor, Alexis               Team Georgia             28.04  +0.0
 -- Boone, Daloria               Team Georgia               SCR
 -- Smith, Alexis                Team Georgia               SCR
 -- Carithers, Kennedie          Team Georgia               SCR
 -- Hobson, Jasmine              Team Georgia               SCR
 -- Green, Vivette               Team Georgia               SCR
 -- Brown, Nia                   Team Georgia               SCR
 -- Rossum, Alexa                Team Georgia               SCR
 -- Kouyeth, Saran               Team Georgia               SCR
 -- Lynch, Megan                 Team Georgia               SCR

Event 13  Boys 200 Meter Dash
========================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Wind H#
========================================================================
  1 Shedrick, Garrett            Team Georgia             21.32  +0.0  2
  2 Brown, James                 Team Georgia             21.72  +0.0  2
  3 Agostino, Kareem             Team Georgia             22.01  +0.0  2
  4 Mini, Kuune                  Team Georgia             22.02  +0.0  2
  5 Williams, Jared              Team Georgia             22.32  +0.0  2
  6 Jones, Kameron               Team Georgia             22.40  +0.0  1
  7 Cox, Otis                    Team Georgia             22.42  +0.0  1
  8 Laster, Jospeh               Team Georgia             22.45  +0.0  1
  9 Eziukwu, Austin              Team Georgia             22.53  +0.0  1
 -- Stores, Emmanuel             Team Georgia               DNS  +0.0  2
 -- Williams, Kai                Team Georgia               DNS  +0.0  2
 -- Jackson, Ebony               Team Georgia               DNS  +0.0  2
 -- Langley, Shawn               Team Georgia               SCR

Event 14  Girls 800 Meter Run
================================================================
    Name                    Year School                  Finals
================================================================
  1 Henderson, Ani               Team Georgia           2:09.41
  2 Ayuk, Brenda                 Team Georgia           2:09.99
  3 Turbes, Naima                Team Georgia           2:11.47
  4 Lewis, Lauren                Team Georgia           2:12.68
  5 Mahoney, Reagan              Team Georgia           2:12.77
  6 Addy, Jackie                 Team Georgia           2:14.56
  7 Rose, Kayla                  Team Georgia           2:15.62
  8 Coggin, Riley                Team Georgia           2:17.55
  9 Petit, Camryn                Team Georgia           2:22.29
 10 O'Neal, Gracie               Team Georgia           2:27.55
 -- Bigger, Lindsey              Team Georgia               DNS
 -- Bridges, Camryn              Team Georgia               DNS
 -- Coleman, Emoni               Team Georgia               SCR

Event 15  Boys 800 Meter Run
================================================================
    Name                    Year School                  Finals
================================================================
  1 Myrthil, Jonathan            Team Georgia           1:52.50
  2 Pender, Clay                 Team Georgia           1:52.68
  3 Schofield, Kameron           Team Georgia           1:53.56
  4 Womack, Wyatt                Team Georgia           1:54.49
  5 Reteneller, David            Team Georgia           1:55.93
  6 Williams, Koi                Team Georgia           1:56.26
  7 Thomas, Alex                 Team Georgia           1:56.93
  8 Crow, Devon                  Team Georgia           1:58.28
  9 Hogue, Mykal                 Team Georgia           1:58.52
 -- Vitense, Spencer             Team Georgia               DNS
 -- Dupree, Josh                 Team Georgia               DNS
 -- Ragland, Darius              Team Georgia               DNS
 -- Berry, Elijah                Team Georgia               DNS
 -- McCauley, Griffin            Team Georgia               SCR
 -- Fultz, Harrison              Team Georgia               SCR

Event 16  Women 800 Meter Run Dream
================================================================
    Name                    Year School                  Finals
================================================================
  1 Abu, Agnes                   Ghana                  2:00.87
  2 Saunders, Claudia            District TC            2:02.06
  3 Kopp, Maddie                 District TC            2:02.13
  4 Ficenec, Kim                 Unattached             2:03.71
  5 Ivevbele, Kenyetta           Hoka NJNY              2:05.70
  6 Wilson, Heather              Hoka NJNY              2:05.72
  7 Schappert, Stephanie         Hoka NJNY              2:06.58
 -- CHAPPELL-DICK, HANNAH        Atlanta TC                 DNF

Event 17  Men 800 Meter Run Dream
===================================================================
    Name                    Year School                  Finals  H#
===================================================================
  1 Lasater, Brandon             Atlanta TC             1:45.85   1
  2 Ibadin, Edose                District TC            1:46.01   1
  3 Garn, Jesse                  Hoka NJNY              1:46.17   1
  4 Sowinski, Erik               Nike                   1:46.21   1
  5 Amankwah, Alex               Ghana                  1:46.29   1
  6 Prince, Quamel               Nashville TC           1:46.41   1
  7 Piazza, Drew                 VT Elite               1:46.65   1
  8 Kemboi, Ed                   Atlanta TC             1:46.91   1
  9 White, Joe                   Unattached             1:47.25   1
 10 Gourley, Neil                VT Elite               1:47.90   2
 11 Rominaw, Anthony             Canada                 1:48.27   2
 12 Giesting, Chris              Hoka NJNY              1:48.35   2
 13 Napolitano, Rob              Hoka NJNY              1:49.28   2
 14 Adams, Ryan                  Unattached             1:49.44   2
 15 McAsey, Joe                  Hoka NJNY              1:49.55   2
 16 Darosa, Gabriel              Unattached             1:49.60   2
 17 Hazouri, Brandon             Atlanta TC             1:50.02   2
 -- Williams, Lennox             Unattached                 DNF   2
 -- Laari, Sampson               Ghana                      DNF   1

Event 18  Girls 3200 Meter Run
================================================================
    Name                    Year School                  Finals
================================================================
  1 Funderburk, Elizabeth        Team Georgia          10:16.71
  2 Donnelly, Beth               Team Georgia          10:53.87
  3 Hall, Ellie                  Team Georgia          10:53.94
  4 Fegans, Erin                 Team Georgia          10:57.13
  5 Uszynski, Megan              Team Georgia          11:00.40
  6 Plummer, Erika               Team Georgia          11:07.46
  7 Trapheagen, Mckenna          Team Georgia          11:24.80
  8 Bobak, Faith                 Team Georgia          11:37.78
  9 Miniutti, Hannah             Team Georgia          11:39.08
 10 MWANIKI, JUNE                Team Georgia          11:42.56
 11 GORDON, BETSEY               Team Georgia          11:53.28
 12 Lopez, Cynthia               Team Georgia          12:15.55
 -- Walls, Mackenzie             Team Georgia               DNS
 -- Bridges, Camryn              Team Georgia               DNS
 -- Ellsworth, Grace             Team Georgia               DNS
 -- Vaden, Morgan                Team Georgia               DNS
 -- Petit, Camryn                Team Georgia               DNS
 -- Petit, Marissa               Team Georgia               DNS
 -- Broderick, Phoebe            Team Georgia               DNS
 -- Clymer, Carli                Team Georgia               DNS
 -- Rice, Elizabeth              Team Georgia               DNS

Event 19  Boys 3200 Meter Run
================================================================
    Name                    Year School                  Finals
================================================================
  1 Mcleod, Jacob                Team Georgia           8:57.08
  2 Yanek, Nicholas              Team Georgia           9:11.41
  3 Harkabus, Kyle               Team Georgia           9:15.77
  4 Cragin, James                Team Georgia           9:15.87
  5 Jaeger, Zach                 Team Georgia           9:23.69
  6 Anderson, Leif               Team Georgia           9:31.67
  7 Blanks, Graham               Team Georgia           9:33.15
  8 Filan, Jack                  Team Georgia           9:36.27
  9 Miller, Kamari               Team Georgia           9:37.30
 10 O'Reiley, William            Team Georgia           9:37.46
 11 Williams, Mekhi              Team Georgia           9:39.25
 12 Rodriguez, Adan              Team Georgia           9:41.99
 13 Truitt, Zack                 Team Georgia           9:43.41
 14 Borden, Jackson              Team Georgia           9:43.42
 15 FONTOVA, NICO                Team Georgia          10:23.35
 16 Wilson, Jasper               Team Georgia          11:03.80
 -- Bowers, Sam                  Team Georgia               DNS
 -- Wachtel, Justin              Team Georgia               DNS
 -- Fox, Tyler                   Team Georgia               DNS
 -- Condra, Chase                Team Georgia               DNS
 -- Chappell, Robert             Team Georgia               DNS
 -- Wallace, Will                Team Georgia               DNS
 -- Nyman, Nick                  Team Georgia               DNS

Event 20  Girls High Jump
================================================================
    Name                    Year School                  Finals
================================================================
  1 Campbell, Elasia             Team Georgia             1.68m
  2 Williams, Ronje              Team Georgia             1.66m
  3 Taylor, Jazzmin              Team Georgia            J1.66m
  4 Shipp, Danielle              Team Georgia             1.64m
  5 Brown, Kaylee                Team Georgia             1.60m
  5 Trotman, Camille             Team Georgia             1.60m
  7 Wilson, Kinsey               Team Georgia             1.56m
 -- Pellington, Toni             Team Georgia               SCR
 -- Alalade, Sade                Team Georgia               SCR
 -- Dungee, Jakala               Team Georgia               SCR

Event 21  Boys High Jump
================================================================
    Name                    Year School                  Finals
================================================================
  1 Simms, Sultan                Team Georgia           6-08.00
  2 Alkins, Rashan               Team Georgia           6-06.00
  3 Harvey, Brandon              Team Georgia           6-02.00
  4 BRIGGS, LEO                  Team Georgia           5-08.00
 -- Almond, Rashan               Team Georgia               DNS
 -- Givens, Camden               Team Georgia               DNS
 -- Mosteller, Jamarious         Team Georgia               DNS
 -- Davis, Torenio               Team Georgia               DNS
 -- Jordan, Greg                 Team Georgia               DNS

Event 22  Girls Pole Vault
================================================================
    Name                    Year School                  Finals
================================================================
  1 Potts, Alex                  Team Georgia             3.72m
  2 Long, Courtney               Team Georgia             3.63m
  3 Marenco, Anais               Team Georgia             3.38m
  4 Gurley, Journey              Team Georgia             3.24m
  4 Phillips, Payton             Team Georgia             3.24m
  6 Valentine, Rachel            Team Georgia             3.08m
  6 Konigsmark, Josie            Team Georgia             3.08m
 -- Getchell, Elle               Team Georgia                NH
 -- Gignilliat, Mackenzie        Team Georgia                NH
 -- Brown, Kaylee                Team Georgia                NH
 -- Devine, Savnnah              Team Georgia                NH
 -- Worthington, Kelsey          Team Georgia               DNS
 -- Arbiv, Ariel                 Team Georgia               DNS

Event 23  Boys Pole Vault
================================================================
    Name                    Year School                  Finals
================================================================
  1 Hauch, Brian                 Team Georgia             4.66m
  2 Keller, Adam                 Team Georgia             4.39m
  3 Mazzacano, Matthew           Team Georgia             4.27m
  4 Arnold, Porter               Team Georgia            J4.27m
  5 Briscoe, Grant               Team Georgia            J4.27m
  6 Marcuz, Mitchell             Team Georgia             3.97m
  7 Ramsey, Jake                 Team Georgia             3.82m
 -- Keadle, Tucker               Team Georgia                NH
 -- Haller, Jack                 Team Georgia               DNS
 -- Lee, Christopher             Team Georgia               DNS

Event 24  Girls Long Jump
=====================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Wind
=====================================================================
  1 Onwuzuruike, MyCheri         Team Georgia             5.48m  -0.1
  2 White, Khiara                Team Georgia             5.42m  +0.0
  3 Gearing, Rachel              Team Georgia             5.34m  -0.2
  4 Bentley, Morgan              Team Georgia             5.29m   1.1
  5 Boyd, Alexia                 Team Georgia             5.28m  +0.0
  6 Williams, Taviana            Team Georgia             5.26m   0.3
  7 Wilson, Bryson               Team Georgia             5.12m  -0.4
  8 Robinson, Keyara             Team Georgia             5.10m  -0.3
 -- Gross, Skye                  Team Georgia              FOUL
 -- Jones, Tia                   Team Georgia               DNS   NWI
 -- Johnson, Shatara             Team Georgia               DNS   NWI

Event 25  Boys Long Jump
=====================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Wind
=====================================================================
  1 Jones, William               Team Georgia             7.13m   NWI
  2 Harris, Matthew              Team Georgia             6.85m   NWI
  3 Allen, Freddie               Team Georgia             6.72m   NWI
  4 Brown, James                 Team Georgia             6.60m   NWI
  5 Rousseau, Christian          Team Georgia             6.58m   NWI
  6 Chavers, Matt                Team Georgia             6.14m   NWI
  7 Fulks, Jackson               Team Georgia             6.07m   NWI
 -- Okafor, Benjamin             Team Georgia               DNS   NWI
 -- Downs, Josh                  Team Georgia               DNS   NWI

Event 26  Girls Triple Jump
=====================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Wind
=====================================================================
  1 Bentley, Morgan              Team Georgia            12.16m   NWI
  2 Barrow, Jasmine              Team Georgia            12.15m   0.9
  3 Alston, Jada                 Team Georgia            11.88m  -0.5
  4 Onwuzuruike, MyCheri         Team Georgia            11.82m   NWI
  5 House, Paytyn                Team Georgia            11.57m   NWI
  6 Kirunda, Karen               Team Georgia            11.47m   0.7
  7 Robinson, Keyara             Team Georgia            11.22m  -0.5
  8 Gearing, Rachel              Team Georgia            11.21m  -0.1
  9 MCBRIDE, GRACIE              Team Georgia            10.75m   NWI
 10 Ziegler, Nile                Team Georgia            10.22m   NWI
 -- Sims, Sidney                 Team Georgia               DNS   NWI
 -- Pillers, Nairobi             Team Georgia               DNS   NWI
 -- O'Neal, Erica                Team Georgia               DNS   NWI
 -- Daniels, Meghan              Team Georgia               DNS   NWI

Event 27  Boys Triple Jump
=====================================================================
    Name                    Year School                  Finals  Wind
=====================================================================
  1 Hasan, Khalil                Team Georgia            14.17m  -0.1
  2 JONES, JORDAN                Team Georgia            13.80m  -0.1
  3 Mosteller, Jamarious         Team Georgia            13.76m   0.3
  4 Byrd, Keshun                 Team Georgia            13.68m   1.1
  5 Rousseau, Christian          Team Georgia            13.56m   1.8
  6 BATES, DENNIS                Team Georgia            13.50m   0.6
  7 Fulks, Jackson               Team Georgia            12.66m  -0.7
 -- Downs, Josh                  Team Georgia               DNS   NWI
 -- Cox, Kortney                 Team Georgia               DNS   NWI
 -- James, Jordan                Team Georgia               DNS   NWI
 -- Okafor, Benjamin             Team Georgia               DNS   NWI

Event 28  Girls Discus Throw
================================================================
    Name                    Year School                  Finals
================================================================
  1 Igberaese, Elsie             Team Georgia            42.18m
  2 Miller, Rikkelle             Team Georgia            41.27m
  3 Profit, Janae                Team Georgia            40.50m
  4 Joyner, Javon                Team Georgia            39.97m
  5 Floyd, Alivyah               Team Georgia            39.03m
  6 Horne, Maddie                Team Georgia            38.60m
  7 Gott, Kaitlyn                Team Georgia            37.85m
  8 Grigenas, Karena             Team Georgia            37.75m
  9 Grant, Tiondra               Team Georgia            37.29m
 10 Russell, Soteria             Team Georgia            36.96m
 11 Jackson, Hannah              Team Georgia            36.20m
 12 Otieno, Jamila               Team Georgia            35.12m
 13 Takang, Martina              Team Georgia            33.64m
 14 Abdurrahman, Siddeeqa        Team Georgia            33.28m
 15 Fraker, Addie                Team Georgia            32.73m
 16 Horton, Kamaria              Team Georgia            32.15m
 17 McCorvey, Lauren             Team Georgia            31.81m
 18 Solheim, Victoria            Team Georgia            31.40m

Event 29  Boys Discus Throw
================================================================
    Name                    Year School                  Finals
================================================================
  1 Duffin, Tanner               Team Georgia            58.99m
  2 Poole, Kyle                  Team Georgia            53.05m
  3 Edwards, Nicholas            Team Georgia            52.16m
  4 Pierce, Jeremiah             Team Georgia            50.92m
  5 Herndon, Austin              Team Georgia            50.21m
  6 Ellis, Jamal                 Team Georgia            48.33m
  7 Mullinax, Paul               Team Georgia            46.18m
  8 Kazimov, Ridvan              Team Georgia            45.80m
  9 Robinson, KaShawn            Team Georgia            43.33m
 10 Brown, Kyle                  Team Georgia            43.19m
 11 Williams, Colby              Team Georgia            40.35m
 12 Brown, Ethan                 Team Georgia            39.72m
 13 Ojulari, BJ                  Team Georgia            39.67m
 14 Bulock, Titan                Team Georgia            39.27m
 15 Musselwhite, Jake            Team Georgia            36.50m
 -- Perry, Antoine               Team Georgia              FOUL
 -- Anderson, Adam               Team Georgia               DNS
 -- Anderson, Jermaine           Team Georgia               DNS
 -- Beavers, Aston               Team Georgia               DNS
 -- Armstrong, Josh              Team Georgia               DNS
 -- Jordan, Richard              Team Georgia               DNS

Event 30  Girls Shot Put
================================================================
    Name                    Year School                  Finals
================================================================
  1 Johnson, Morgan              Team Georgia            13.50m
  2 Russell, Soteria             Team Georgia            13.26m
  3 Jackson, Hannah              Team Georgia            13.12m
  4 Joyner, Javon                Team Georgia            12.81m
  5 Profit, Janae                Team Georgia            12.35m
  6 Miller, Rikkelle             Team Georgia            12.22m
  7 Foxx, Aaliya                 Team Georgia            12.14m
  8 Solheim, Victoria            Team Georgia            11.96m
  9 Fraker, Addie                Team Georgia            11.37m
 10 Brown, Kayla                 Team Georgia            11.11m
 11 Abdurrahman, Siddeeqa        Team Georgia            10.85m
 12 Horton, Kamaria              Team Georgia             9.30m
 -- Floyd, Alivyah               Team Georgia                ND
 -- McDaniel, Kori               Team Georgia               DNS
 -- Roberson, Jazmine            Team Georgia               DNS
 -- Igberaesa, Elsie             Team Georgia               DNS
 -- Grant, Tiondra               Team Georgia               DNS

Event 31  Boys Shot Put
================================================================
    Name                    Year School                  Finals
================================================================
  1 Whitehead, LenNeth           Team Georgia            18.89m
  2 Duffin, Tanner               Team Georgia            18.81m
  3 Wonsley, Nate                Team Georgia            18.31m
  4 Pierce, Jeremiah             Team Georgia            17.95m
  5 Render, Joshua               Team Georgia            16.85m
  6 Kazimov, Ridvan              Team Georgia            16.65m
  7 Edwards, Nicholas            Team Georgia            16.39m
  8 Loper, Justyn                Team Georgia            16.05m
  9 Perry, Antoine               Team Georgia            15.57m
 10 Poole, Kyle                  Team Georgia            15.29m
 11 Brown, Kyle                  Team Georgia            15.17m
 12 Kim, Eugene                  Team Georgia            14.71m
 13 Klima, Walt                  Team Georgia            14.59m
 14 Williams, Colby              Team Georgia            14.53m
 15 Sims, Thomas                 Team Georgia            14.49m
 16 Bulock, Titan                Team Georgia            14.43m
 17 Vidal, Kimani                Team Georgia            14.00m
 18 Jordan, Charles              Team Georgia            13.55m
 -- Musselwhite, Jake            Team Georgia              FOUL
 -- Watkins, Adam                Team Georgia              FOUL
 -- Anderson, Jermaine           Team Georgia               DNS

Event 32  Women Pole Vault Invitational
================================================================
    Name                    Year School                  Finals
================================================================
  1 Johnigan, Annie              Unattached               4.30m
  2 Walter, Sydney               Unattached              J4.30m
  3 Moll, Carolina               Unattached               4.20m
  4 Kalsey, Marissa              Unattached               4.10m
  5 Marois, Jill                 Unattached              J4.10m
  6 Zimlich, Megan               Unattached               4.00m
  7 Drummonds, Taylor            Unattached               3.90m